×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ویژه های خبری

امروز : جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
آخرین مهلت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه

 به گزارش تجارت گردان به نقل از بانک مسکن-هیبنا، مهدی احمدی، رییس اداره کل روابط عمومی با تأکید بر این که بانک مسکن به سنت سال های گذشته، در سال جاری چهل و یکمین دوره قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز را اجرایی خواهد کرد، گفت: سپرده گذاران برای شرکت در چهل و یکمین دوره قرعه کشی برای افتتاح حساب یا تکمیل موجودی تا پایان تیر ماه مهلت دارند.

احمدی با تأکید بر این که حداقل موجودی جهت شرکت در قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز در دوره جاری، ۵۰ هزار تومان خواهد بود، گفت: بدیهی است جهت شرکت در قرعه کشی علاوه بر حفظ حداقل موجودی(۵۰ هزار تومان)، طی ۳ ماه یا ۹۰ روز متوالی، مفتوح بودن حساب و داشتن حداقل موجودی در روز قرعه کشی ضروری است.

وی افزود: برای مبالغ ۵۰ هزار تومان و بیشتر به ازای هر ۱۰ هزار تومان در هر روز یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود.
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در بخش دیگری از صحبت های خود به جوایز چهل و یکمین دوره قرعه کشی بانک مسکن نیز اشاره کرد و گفت: بانک مسکن به ۱۰ نفر از دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه به قید قرعه کمک هزینه یک میلیارد ریال خرید واحد مسکونی پرداخت می‌کند. همچنین ۲۸۲ نفر از برندگان به قید قرعه از کمک هزینه خرید خودرو داخلی به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال برخوردار خواهند شد.

وی افزود: ۵۸۲ کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی هر یک به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال نیز به دیگر شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی بزرگ حساب های قرض‌الحسنه بانک مسکن در سال جاری اعطا خواهد شد.

احمدی با بیان این که بانک مسکن علاوه بر دو‌هزار و ۲۸۲ فقره کمک هزینه سی میلیون ریال خرید صنایع دستی، به ۴۸ هزار و ۴۸۲ نفر از برندگان قرعه‌کشی نیز جایزه نقدی یک میلیون تومانی پرداخت خواهد کرد، گفت: همچنین هزاران جایزه نقدی دیگر نیز به سپرده گذاران در چهلمین قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پرداخت خواهد شد.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در پایان تأکید کرد: سپرده گذاران از یک سو در این قرعه کشی شرکت خواهند کرد و از سوی دیگر، از سود معنوی افتتاح حساب های قرض الحسنه بهره مند خواهند شد، تا بانک مسکن را در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی نظیر تجهیز و نوسازی مدارس، کمک به سیل زدگان و زلزله زدگان، کمک به ازدواج زوجین و سایر امور، یاری کنند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.