×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ویژه های خبری

امروز : یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲
برگزیدگان شبکه فروش بیمه آسیا در بیمه های عمر و پس انداز معرفی شدند

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در سخنانی با تبریک شصت و سومین سالگرد بیمه آسیا، روز خانواده و بازنشستگان و برگزاری موفقیت آمیز مجمع عمومی عادی سالیانه ، گفت: عملکرد شایسته بیمه آسیا نتیجه همدلی و همراهی خانواده بزرگ بیمه آسیاست که ما به آن افتخار می کنیم.

مدیر عامل بیمه آسیا با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور بیان داشت: در این شرایط، شرکت های بیمه باید به وظایف خود در جهت کمک به اقتصاد کشور از طریق فعالیت های بیمه گری عمل کنند.

نایب رئیس هیأت مدیره بیمه آسیا اهمیت وصول مطالبات در صنعت بیمه را در جهت پرداخت به موقع خسارت ها مورد تاکید قرارداد و ارائه نرخ های متعارف و دقیق و پرهیز از نرخ شکنی در صنعت بیمه را برای تحقق اهداف و برنامه های این صنعت، ضروری خواند.

مسعود بادین فعالیت حدود ۱۲۰ شعبه و واحد پرداخت خسارت و بیش از ۵۴۰۰ نماینده بیمه آسیا در سراسر کشور را نشان از توان بالای این شرکت در ارائه خدمات دانست و متذکر شد، به برخی استان ها اختیار ویژه ای برای ارزیابی و پرداخت خسارت ها تفویض شده است تا بتوانند در کمترین زمان ممکن، خدمات شایسته بیمه ای را به مردم ارائه کنند .

نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا در ادامه بیان داشت: شعار بیمه آسیا فروش بیمه نامه های خرد در سطح کلان است که تا امروز با عمل به این شعار، توانسته ایم مسیر موفقیت بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور را هموار کنیم.

مدیرعامل بیمه آسیا با تشکر و قدردانی از دست اندرکاران برگزاری مسابقات فروش بیمه های عمر و پس انداز ، اظهار داشت: با حضور نمایندگان حرفه ای و پر توان بیمه آسیا، انتظار داریم شاهد رشد پرتفوی بیمه های عمر و پس انداز باشیم.
مسعود بادین در پایان از ارائه بیمه نامه مستمری خبر داد و گفت: تغییر نحوه فروش بیمه نامه های عمر و پس انداز در دستور کار است و امیدواریم با کمک شبکه فروش اجرایی شود.

بنابراین گزارش، دکتر بنیادی، معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سخنانی، موفقیت بیمه آسیا را مرهون زحمات تک تک خانواده بزرگ بیمه آسیا دانست و گفت: اقتصاد مبتنی بر درون زایی و درون زایی مبتنی بر توسعه فناوری و توسعه فناوری مبتنی بر رشد ایده های نو است که بیمه آسیا در این روند توسعه، سرآمد است.

معاون طرح و برنامه بیمه مرکزی با اشاره به بالا بودن نقدینگی در کشور، بیان داشت: شرکت های بیمه می بایست با اتخاذ هوشمندانه تدبیر نسبت به جذب نقدینگی در جهت توسعه صنعت بیمه کشور اقدام کنند.

حجت الاسلام ثقفی، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز در این مراسم با اعلام قدردانی از طرف وزیر امور اقتصادی و دارایی درخصوص سخت کوشی بیمه آسیا در توسعه و رشد بیمه های عمر و پس انداز، گفت: اعتماد و اطمینان بیمه گذاران به بیمه آسیا، بدون تلاش و تفکر امکان پذیر نیست. بیمه آسیا به عنوان شرکت زنده و پویا در سطح ملی و بین المللی شناخته می شود. وی تسلط مدیرعامل بیمه آسیا بر مباحث بیمه ای را عامل مهم قرار گرفتن این شرکت در جایگاه شایسته امروز خود دانست.

در ادامه این مراسم، ژیلا رضوی، معاون بیمه های اشخاص و مسئولیت و مهدی خسروی مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا درباره فعالیت در این رشته بیمه ای در شرکت و همچنین شاخص های انتخاب نمایندگان برگزیده در مسابقات فروش، سخنرانی کردند.

در پایان این مراسم، تندیس مسابقات فروش به هفتاد نفر از نمایندگان برگزیده بیمه های عمر و پس انداز در سه گروه نمایندگان فروش بیمه های عمرو وپس انداز(آیین نامه ۷۵)، نمایندگان تخصصی بیمه های زندگی (آیین نامه ۹۶) و نمایندگان عضو باشگاه میلیاردی ها ، اهدا شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.