×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ویژه های خبری

امروز : دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی، مدیر عامل شرکت پتروشیمی خراسان با کسب لوح تقدیر در بخش مطالعات طرح جامع تامین آب شرکت در فرایند صحه گذاری پروژه های بهبود تعالی مورد تقدیر قرار گرفت.
در این جشنواره ۳۹ شرکت در ۴ سطح صحه گذاری،تعهد به تعالی،تقدیر نامه و تندیس شرکت کرده بودند که پروژه مطالعات طرح جامع تامین آب شرکت پتروشیمی خراسان بر اساس مدل تعالی سازمانی در ناحیه جاری سازی مورد ارزیابی تیم صحه گذاری قرار گرفت و با عنوان پروژه برتر در سطح ملی صنایع پتروشیمی در سال ۱۴۰۱ شناخته شد.
یکی از ویژگی های بارز فرایند تعالی امسال، ارزیابی بر مبنای ویرایش ۲۰۲۰ مدل EFQM با هدف رشد و تعالی شرکت های صنعت پتروشیمی است و یکی از ارزنده ترین اقدام های این دوره حضور فعال ارزیابان داخل صنعت پتروشیمی در فرایند ارزیابی با هدف دستیابی به موقعیت رقابتی در سطح ملی است و در پایان هر ارزیابی گزارش بسیار خوب و ارزشمندی از سوی تیم ارزیابان در اختیار سازمان قرار گرفت.
نهمین جشنواره جایزه تعالی صنعت پتروشیمی با شعار دانش محوری، سرآمدی، توسعه پایدار در مرکز همایش های کوشک و با حضور مدیران ارشد وزارت نفت و شرکت ملی صنایع پتروشیمی و نیز مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی برگزار شد.
پیش از این پتروشیمی خراسان طی هفتمین و هشتمین دوره این جشنواره حائز تندیس بلورین و در سال های توقف فرایند مذکور در سال ۹۸ تندیس بلورین یک ستاره سومین دوره جایزه تعالی نگهداری و در سال ۱۴۰۰ تندیس ششمین همایش و جایزه کیفیت ایران را کسب کرده است.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.