×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ویژه های خبری

امروز : جمعه, ۶ خرداد , ۱۴۰۱
الکلاسیکو در کویر/ دوئل پنجم جواد و فرهاد بر سر قهرمانی استقلال

به گزارش ایسنا، هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران روز شنبه از ساعت ۱۸ کلید می‌خورد و هشت دیدار برگزار خواهد شد که دیرهنگام‌ترین مسابقه این روز متعلق به مصاف پرسپولیس و سپاهان در زمین بی طرف و در سیرجان است. در دیگر بازی مهم این روز، استقلال در خوزستان با فولاد دیدار خواهد کرد که تاثیر زیادی در تعیین قهرمان فصل خواهد داشت.

پرسپولیس – سپاهان

زمان: ساعت ۲۱:۵۰

مکان: ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان

غایبان

پرسپولیس: وحید امیری، سعید آقایی، عیسی آل‌کثیر (مصدوم)

سپاهان: –

عملکرد ۵ بازی آخر

پرسپولیس: ۲ برد – ۳ مساوی

سپاهان: ۳ برد – ۲ مساوی

رتبه در جدول رده‌بندی

پرسپولیس: دوم با ۵۴ امتیاز

سپاهان: سوم با ۴۹ امتیاز

نکته: این دیدار به علت حکم کمیته انضباطی در زمین بی‌طرف و در سیرجان برگزار می‌شود اما هواداران دو تیم در ورزشگاه حضور خواهند داشت (۹۰ درصد فضای ورزشگاه متعلق به پرسپولیس است). استقلالی‌ها امیدوارند سپاهان با شکست دادن پرسپولیس راه قهرمانی این تیم را هموار کنند و سپاهان هم شخصا به دنبال کسب رتبه دوم جدول است. تمام این فرضیه‌ها برخلاف خواسته پرسپولیس و کسب سه امتیاز این مسابقه است تا در صورت لغزش احتمالی استقلال مقابل فولاد، فاصله را با صدر جدول کمتر کنند.

فولاد خوزستان – استقلال

زمان: ساعت ۱۹:۴۵

مکان: ورزشگاه شهدای فولاد اهواز

غایبان

فولاد: –

استقلال: –

عملکرد ۵ بازی آخر

فولاد: ۴ برد – یک مساوی

استقلال: ۲ برد – ۳ مساوی

رتبه در جدول رده‌بندی

فولاد: چهارم با ۴۲ امتیاز

سپاهان: اول با ۶۰ امتیاز

نکته: نکونام از موفق‌ترین مربیان مقابل استقلال به شمار می‌رود و پرسپولیسی‌ها امیدوارند فولاد خوزستان با شکست دادن استقلال، جلوی پیشروی آبی‌ها را بگیرد و سرنوشت قهرمانی عوض شود.

مجیدی و نکونام در کسوت سرمربی تاکنون چهار بار به مصاف هم رفته‌اند که حاصل این نبردها دو برد برای هر کدام از آنها بوده و بازی امشب پنجمین دوئل این دو محسوب می‌شود.

نفت مسجدسلیمان – نساجی مازندران

زمان: ساعت ۱۹:۳۰

مکان: ورزشگاه  شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

غایبان

نفت: –

نساجی: –

عملکرد ۵ بازی آخر

نفت: سه باخت – ۲ مساوی

نساجی: ۳ باخت – ۲ مساوی

رتبه در جدول رده‌بندی

نفت: چهاردهم با ۱۹ امتیاز

نساجی: دوازدهم با ۲۸ امتیاز

نکته: نساجی که به تازگی قهرمان جام حذفی شده، در حالی پای به زمین مسابقه می‌گذارد که ساکت الهامی به علت اختلافات داخلی در این باشگاه، از سمت خود برکنار شده و قهرمان جام حذفی حال و روز خوشی ندارد.

آلومینیوم اراک – صنعت نفت آبادان

زمان: ساعت ۱۹:۳۰

مکان: ورزشگاه  امام خمینی (ره) اراک

غایبان

آلومینیوم: –

صنعت نفت: –

عملکرد ۵ بازی آخر

آلومینیوم: یک برد – ۲ باخت – ۲ مساوی

صنعت نفت: ۳ باخت – ۲ مساوی

رتبه در جدول رده بندی

آلومینیوم: یازدهم با ۳۱ امتیاز

صنعت نفت: هشتم با ۳۲ امتیاز

مس رفسنجان – گل‌گهر سیرجان

زمان: ساعت ۱۹:۳۰

مکان: ورزشگاه  شهدای مس رفسنجان

غایبان

مس: محمدرضا سلیمانی

گل گهر: –

عملکرد ۵ بازی آخر

مس: ۲ برد – ۲ باخت – یک مساوی

گل گهر: یک برد – ۴ مساوی

رتبه در جدول رده بندی

مس: پنجم با ۴۱ امتیاز

گل گهر: ششم با ۳۹ امتیاز

شهرخودرو مشهد – پیکان تهران

زمان: ساعت ۱۸

مکان: ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد

غایبان

شهرخودرو: –

پیکان: –

عملکرد ۵ بازی آخر

شهرخودرو: یک برد – یک باخت – ۳ مساوی

پیکان: ۳ مساوی – ۲ باخت

رتبه در جدول رده بندی

شهرخودرو: شانزدهم با ۱۵ امتیاز

پیکان: هفتم با ۳۳ امتیاز

ذوب‌آهن – تراکتور

زمان: ساعت ۲۰

مکان: ورزشگاه  فولاد شهر اصفهان

غایبان

ذوب آهن: –

تراکتور: سعید واسعی، علی فتحی

عملکرد ۵ بازی آخر

ذوب آهن: ۲ برد – ۲ باخت – یک مساوی

تراکتور: ۲ برد – ۲ باخت – یک مساوی

رتبه در جدول رده بندی

ذوب آهن: نهم با ۳۲ امتیاز

تراکتور: سیزدهم با ۲۴ امتیاز

برنامه هفته بیست و هفتم به این شرح است:

شهرخودرو مشهد – پیکان تهران – ساعت ۱۸ – ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد

احمد محمدی، مهدی شفیعی، بهزاد پناهی، مسعود حقیقی، ناظر:نادر حعفری

هوادار تهران- فجرشهیدسپاسی شیراز- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه  پاس قوامین تهران

مهدی سیدعلی، حسین ظهیری، حمیدرضا افشون، سعاد وفادپیشه، ناظر:احمد صالحی

نفت مسجدسلیمان- نساجی مازندران – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه  شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

محمد حسین ترابیان، محمدرضا مدیر روستا، علی رعیت، شبیر بهروزی، ناظر: محسن قهرمانی

آلومینیوم اراک- صنعت نفت آبادان – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه  امام خمینی(ره) اراک

ایمان کهیش، سید یعقوب حجتی، محمد هاشمی نسب، حسین زیاری، ناظر:اسماعیل صفیری

مس رفسنجان- گل‌گهر سیرجان – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه  شهدای مس رفسنجان

حمید حاج ملک، عباس پورحیدری، سیدامیر قاسمی، کمیل غلامی، ناظر:حاتم بک پور

فولاد خوزستان- استقلال – ساعت ۱۹:۴۵- ورزشگاه  شهدای فولاد اهواز

محمد حسین زاهدی فرد، حسین مرادی، علی احمدی، کوپال ناظمی، ناظر:محمود رفیعی

ذوب‌آهن اصفهان -تراکتور تبریز- ساعت ۲۰- ورزشگاه  فولاد شهر اصفهان

امیرسامان سلطانی، محمد عطایی، مرتضی یوسف شهریاری، میثم حیدری، ناظر: یدالله جهانبازی

پرسپولیس- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ساعت ۲۱:۵۰ – ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان

بیژن حیدری، محمدرضا ابوالفضلی، علیرضا ایلدروم، سیدرضا مهدوی، ناظر: رضا سخندان

انتهای پیام

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.


logo-samandehi