×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

ویژه های خبری

امروز : پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳
بانک توسعه تعاون گواهینامه استاندارد ۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴ را دریافت کرد

به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، معادی معاون مدیر عامل در امور استان ها و بازاریابی در مراسم دریافت گواهینامه گفت:بانک توسعه تعاون به عنوان یک سازمان بالغ به این باور رسیده است که برای دستیابی به تعالی سازمانی باید از ظرفیت های برون سازمانی همچون موسسات ارزیابی استاندارد استفاده کند.
وی افزود: اگر می خواهیم بقا داشته باشیم باید به ذینفعان درون و بیرون سازمان توجه داشته باشیم.
وی افزود:تمرکز اصلی ما در بانک بر این است تا صدای مشتری به عنوان مهم ترین ذینفع شنیده شود بر همین اساس با به روزرسانی نرم افزار مرکز تماس مشتریان،سعی بر آن شده است تا هوشمندسازی در این بخش اتفاق افتد.
معادی با تقدیر ازاقدامات ادارات کل بازرسی و رسیدگی به شکایات،امور مشتریان و توسعه بازار واداره کل سازمان و روش ها گفت:به عنوان یک سازمان پیشرو وظیفه داریم در مسیر استاندارد حرکت کنیم.اگر یاد بگیریم با مشتری به عنوان ذینفع برون سازمانی و با کارمندان به عنوان ذینفع درون سازمانی به دنبال تبادل اطلاعات و آگاهی رسانی باشیم،پس در مسیر درستی قرار گرفته ایم.
معاون مدیرعامل در امور استان ها وبازاریابی بیان کرد:اگر صحبت ها و انتقاد ذینفعان سازمان در ابتدا شنیده شود میزان شکایات کمتر می شود.
گفتنی است ،بررسی شرکت آرین توف پاسارگاد نشان می دهد،بانک توسعه تعاون با اجرای یک سری اقدامات موفق به دریافت استاندارد ۱۰۰۰۲ و ۱۰۰۰۴ شده است.تمرکز بر این استانداردها منجر به ارتقای تجربه مشتری در بانک می شود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.